Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Hakkımızda

1993te Açılan Cafe Anne içmelerdeki en eski geleneksel cafedir. Cafe Anne Çeşitli aperatif menuleriyle, en iyi wafflelarıyla gözlemeleriyle ve lezzetli evyapımı kekleriyle

hizmetinizdedir. mükemmel, arkadaş canlısı Çalışanlarıyla her zaman sıcak bir karşılama göreceğinize emin olabilirsiniz.
Ana caddede bulunan Cafe Anne dinlenmeniz için mükemmel bir yerdir. Kablosuz internet servisimiz, günlük gazeteler ve 60, 70, 80 lerin hit müzikleri mevcuttur.

Cafe anne konsepti; Cafe Anne ün kazanmış ev yapımı kekleriyle, kahve, espresso, capuccino, her ilçedeki ve şehirdeki en taze yemekleriyle meşhurdur.Yemeklerimiz hep taze ve servisimiz her zaman cana yakındır. Sabah 08:00 den gece 01:00 e kadar hizmetinizdeyiz.

içmeler, Marmaris'e bağlı küçük bir kasabadır. Marmaris Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir ve İçmeler onun mucize koylarından birisidir.

İçmeler Akdeniz ve Egenin Mükemmel bir karışımıdır.

Nefis, yemyeşil Çevresi, Çam ağaçları ve dağların arasına gizlenmiş cennetten bir köşedir.. Burada meşhur türk misafirperverliğini göreceksiniz.

Özellikle Cafe Anne de şefkatle değerli bir misafir gibi karşılanacaksınız.. Cafe Anne İçmelerin ana caddesi üzerinde kanalın yanında, polis istasyonunun yakınındadır.